تخت چدن برای همیشه لطفا برای

شبیهبادوام

فیلم

شبیه

ریختن قالب ، تولید کلون؛ یکپارچه شکل گرفته ، ادغام را رد می کند

بادوام

با استفاده از چدن گرافیتی پوسته ای ، کمترین مقاومت کششی آن 200MPa است. فشار بالای کربن ، مقاومت فشاری بالا و سختی بالا. جذب شوک و مقاومت در برابر سایش شدید. حساسیت حرارتی پایین و حساسیت به شکاف تخت باعث کاهش تلفات تجهیزات در استفاده می شود ، بنابراین دقت دستگاه می تواند برای مدت طولانی حفظ شود و هیچ تغییری در چرخه زندگی ایجاد نشود.

چرا تخت چدن را انتخاب می کنیم؟

اصل مکانیکی مزیت تخت چدن

 • مواد مناسب تر است

  تختخواب ماشینی بر پردازش ، ثبات و ظرفیت میرایی تمرکز دارد. Q235A یک فولاد کم کربن است ، ظرفیت میرایی کم است. در حالی که آهن خاکستری از کربن بالایی برخوردار است و شکل اصلی کربن آن گرافیت پوسته است ، این ساختار می تواند جذب شوک و مقاومت در برابر سایش را بهبود بخشد و هدر رفت بستر دستگاه را در طی پردازش کاهش دهد.

 • تکنیک مناسب تر است

  فرآیند ریخته گری به شکل یک بعد از پیری درمان ، می توانیم استرس داخلی ناشی از گرما آن را نادیده بگیریم ، یعنی می توان گفت که از پایداری بالایی برخوردار است و می تواند دقت ابزار دستگاه را حفظ کند.

 • ساختار معقول تر است

  در حالی که ریخته گری تخت تراش با مواد منفرد یکپارچه است ، می تواند نقطه تحمل نیروی بهینه و ساختار پشتیبانی را انتخاب کند تا کل خاصیت مکانیکی تخت تراش کامل شود.

مدل های مجهز به تخت چدن

مزیت عملکرد

 • 1

  بسیار پایدار است

 • 2

  دقت بسیار بیشتر

 • 3

  بسیار بیشتر ضد تکان دهنده است

چرا بسیاری از تولید کنندگان داخلی از ریخته گری استفاده نمی کنند

تختخواب ریخته گری درخواست بالایی در مورد قدرت فنی و کیفیت زنجیره تأمین ، به ویژه طراحی ساختاری ریخته گری دارد. طراحی ساختاری متناسب با فرآیند ریخته گری دشوار است. از آنجا که اندازه قطعه کار بسیار بزرگ است ، در صورت نداشتن تجربه ریخته گری ، به راحتی می توان نقص ریخته گری مانند تراکوم ، شل شدن ، شکستگی و سایر نقایص را ایجاد کرد. ما از قدرت و زنجیره تأمین فنی قوی برای اطمینان از اینکه می توانیم تخت ریخته گری باکیفیت تولید کنیم.